Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Leszyce - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Osielsko

Osielsko(Leszyce + 24 km)

2 099 000 zł257 m² 8 167,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:711 m²

Piętrowy, klimatyzowany dom jednorodzinny (226m2) w Osielsku Parter: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, łazienka, kotłownia, garaż. Piętro: cztery sypialnie, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Inowrocław

Solno,Inowrocław(Leszyce + 21 km)

649 000 zł129 m² 5 031,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:946 m²

Dream Homes Nieruchomości przedstawia komfortowy dom w Inowrocławiu. Atrakcyjna nowa cena. Szukasz miejsca, które dopasuje się do Twoich potrzeb? Prezentujemy solidny, gotowy do zamieszkania dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Załachowo

Załachowo(Leszyce + 21 km)

800 000 zł79,64 m² 10 045,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Komfortowy i funkcjonalny.pełen naturalnego światła dom, w którym od pierwszego wejścia poczujesz się jak u siebie Na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz(Leszyce + 20 km)

499 000 zł69,29 m² 7 201,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:349 m²

Dom /połowa domu na parterze z tarasem, ogrodem, wiatą na samochód, stryszkiem i piwnicą w cudnej lokalizacji Bydgoszcz Szwederowo. Lokal mieści się w domu z lat 40-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Osielsko(Leszyce + 24 km)

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia gotowego do wprowadzenia domu usytuowanego w prestiżowej, zacisznej okolicy Osielska. Ten elegancki dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Prądki

Prądki(Leszyce + 19 km)

699 000 zł115,30 m² 6 062,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecam dom 115,33m2 w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Prądki k. Bydgoszczy. Domy powstają w malowniczej okolicy zaledwie 2 minuty pieszo od lasu i jeziora. Do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom, ul. Polna

Mątwy,Inowrocław(Leszyce + 21 km)

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Rezerwacja Marzysz o własnym domu, ale nie chcesz spędzać weekendów na koszeniu trawy i pielęgnowaniu dużego ogrodu? Ten uroczy dom jednorodzinny z cegły to idealne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Flisy,Bydgoszcz(Leszyce + 20 km)

2 340 000 zł247 m² 9 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Czy szukasz nowoczesnego domu blisko natury, ale z szybkim dojazdem do miasta? Marzysz o przestrzeni, prywatności i widoku, który naprawdę robi różnicę na co dzień? A może chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Murowaniec

Murowaniec(Leszyce + 25 km)

669 000 zł109,97 m² 6 083,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:245 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej położony w wyjątkowo spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Jesiennej w Murowańcu. Nieruchomość stanowi niezależny segment z pełnym prawem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Murowaniec

Murowaniec(Leszyce + 25 km)

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

! dom jednorodzinny 60m2 murowaniec! atuty: - budynek w technologii murowanej! - okna trzyszybowe! - niskie koszty utrzymania! - standard deweloperski! charakterystyka: dom 60 m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Leszyce

Leszyce,kujawsko-pomorskie

829 000 zł147 m² 5 639,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:774 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Domy z Widokiem na Szczęście Zamieszkaj w sąsiedztwie natury Domy z Widokiem na Szczęście to kameralne osiedle 11 nowoczesnych domów.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij